יוסי, מנהל קבוצת אפליקציות

עינת שלום רב,

רציתי להביע את תודתי העמוקה לך, והערכתי הרבה לעבודה שעשית מולי. לאחר כמעט שנה של חיפוש עבודה מצאתי וזכיתי בתפקיד שבו חשקתי, וזאת לאחר מספר לא מבוטל של תהליכים שעברתי מול חברות שהסתיימו תמיד ב- "כמעט גיוס" - להגיע אל קו המטרה, אך לא לחצות אותו...

יואב, לוגיסטיקה ותפעול בהייטק

הגעתי לעינת בהמלצה של חבר קרוב, אחרי תקופה ארוכה של חיפושים בתחום של לוגיסטיקה ושרשרשת אספקה . עינת התגלתה כאשת מקצוע מעולה, בעלת יכולת לאתר במהרה את שורש הבעיה בחיפוש העבודה, הן מבחינת כלי חיפוש, ראיון עבודה, שפת גוף ואופן ניסוח קו"ח. עינת עזרה לי, בצורה משמעותית, להתמקד 

מקסים, מהנדס מכונות

היי, אני מהנדס מכונות, בוגר אוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע שקיווה למצוא את הקריירה שלו מהר מאוד ולהיכנס לשוק העבודה עם משרה מכובדת, מתגמלת וכמובן משרה שאני אמצא מהר מאוד (הרי סיימתי תואר באוניברסיטה). מהר מאוד החלום הזה התחיל להתנפץ לי ומצאתי את עצמי עובר מהדרום לצפון במטרה למצוא עתיד טוב יותר שם....

אורית יניב, מנהלת תפעול

לעינת,
פניתי אלייך בתקופה לא פשוטה בחיי, שבמהלכה עמדתי בפני צומת דרכים מקצועית ולא היה ברור לי באיזה שביל לבחור. כמו כן, הרגשתי שאינני מצליחה לתפקד בצורה נכונה בראיונות העבודה.
בעזרתך הצלחתי להתמקד ולהגדיר, בצורה מדויקת, מה אני מחפשת וכן למדתי כיצד להציג את עצמי ואת יכולותיי בדרך הטובה ביותר.

י. מנהלת תוכן וידע

הי עינת,
הגעתי אליך מתוך חוויה שהיתה עבורי חדשה ומאוד מתסכלת. מעולם לא חיפשתי עבודה בסיטואציה בה הייתי חסרת עבודה.מעולם לא נדרשתי לחפש עבודה מתוך המקום הזה של "אני מובטלת". ידעתי (מפידבק של אנשי מקצוע) שקורות החיים שלי משקפים את הניסיון העשיר ואין סיבה שלא אגיע לראיונות עבודה. אבל משום מה, זה לא קרה. אני, בעלת תואר MA עם ניסיון עשיר ומגוון מאוד, אז למה, לעזאזל, אף אחד לא מתקשר לזמן אותי לראיון?

ר. מנהל פרוייקטים, IT

לפני אימון ההכנה אצל עינת ראיונות העבודה עברו חלק מבחינתי ולא הבנתי למה אין המשך.
אחרי האימון הבנתי שחסר לי מיקוד ועינת עזרה לי להתמקד גם בתחום המקצועי וגם בתחום האישי.

אורנה, מנהלת מכירות תוכנה

שלום עינת!
אני פונה אליך לאחר שסוף סוף התקבלתי לתפקיד שכ"כ רציתי.
ללא ספק יש לך חלק גדול בהצלחה זו. ולכן הרגשתי צורך לכתוב לך באופן אישי.

שי, מהנדס אלקטרוניקה, Chip Design

לעינת היקרה

הנדון : מכתב תודה

שמי שי מהנדס ציפ דזיין מעולם לא חשבתי שאני זקוק לסדנה להכנה לראיון עבודה. הגעתי אלייך מתוך מחשבה שאיני יודע איך תוכלי לעזור לי מכיוון שבתפיסתי חשבתי שאיני זקוק לעזרה.

יוסי, Chip Design Engineer

לעינת דורנפלד,

תודה על העצות הקטנות שעזרו לי להגיע הכי רחוק שאפשר. על השיחות הארוכות כדי להסביר את מה שעומד מאחוריי העצות הקטנות. על האמונה, על הדחיפה התמידית, על הרצון שאני אבחר את המקום לפי מה שבאמת מתאים וטוב לי.

דר' רעות דיאמנט, פיזיקאית

הגעתי לעינת במקרה דרך האתר שלה, KOROT , באינטרנט. החלטתי לנסות להיעזר בה מאחר שכאקדמאית מזה שנים, לא עברתי ראיון אישי מאז הצבא ואין לי הכרות עם עולם ההי-טק.

הילה בן אליעזר, עו"ד

עינת,
הפניתי אליך את חברתי, שכבר כמה שנים מקטרת ומקטרת על מקום העבודה שלה. שלא מעריכים אותה מספיק, שהיא לא מתוגמלת מספיק, ועוד ועוד ועוד. כל הזמן היא רצתה רק למצוא מקום עבודה חדש, אבל זה פשוט לא קרה.

דוד, מהנדס אלקטרוניקה, Chip Design

רציתי להודות לעינת דורנפלד, בכמה מילים פשוטות.
לפני הפגישה הראשונה שלנו, לא תיארתי לעצמי שמישהו מסוגל לפענח אותי ולתרום לי בצורה כל כך מרשימה. תוך הדמייה של ראיון עבודה, עינת הבינה בדיוק את הרקע שלי, את נקודות החוזק ואת הנקודות החלשות יותר באופן שבו הייתי מציג את עצמי.

א. מהנדס אלקטרוניקה, Chip Design

שלום רב,
אני מהנדס אלקטרוניקה במקצועי, לעינת הגעתי בסיומה של תוכנית מקיפה המכשירה מהנדסי אלקטרוניקה לתחום תכנון הצ'יפים. להרגשתי, בראיונות העבודה שעברתי היה מקום לשיפור באופן שבו הצגתי את עצמי, את סיפור חיי ובתשובות שנתתי לשאלות שבעיניי נראו טריוויאליות ובמבט לאחור, הכשילו אותי.

ציפי, מנהלת פרויקטי פיתוח תוכנה

אהלן עינת
עינת רציתי להביע את הערכתי הרבה לעבודה המקצועית שעשית מולי.
הגעתי אלייך לאחר חודשים ארוכים של חיפוש עבודה דבר שגרם לי להרגיש כבר עייפה, חסרת אנרגיה, ואפילו חסרת בטחון למרות הניסיון וההשכלה שאני מביאה.

אבי, Director, Technical Services

עינת,
רציתי להודות לך על ההדרכה, הליווי והעזרה בתהליך החיפוש. חיפשתי תפקיד ניהולי בכיר והגעתי אלייך לאחר תקופה של מספר חודשים רב שבהם לא הושגה המטרה. עזרת לי להתפקס ולמצב את עצמי, ובעיקר הגברת את הביטחון העצמי שהמטרה היא בעלת השגה, והיא אכן הושגה ובתקופה קצרה.

גיל, Director, Projects Management

עינת שלום,
חשבתי במה לפתוח והחלטתי להביע את תחושתי בסיום התהליך שעברנו ביחד. אין לי ספק שפעילותינו המשותפת תרמה לי רבות להגיע לתפקיד בו אני נמצא היום.

ד"ר ילנה גרימברג, ד"ר לביולוגיה

עינת,
כשהגעתי אליך, הייתי בתקופה לא פשוטה. זה היה לאחר 9 חודשים של חיפוש עבודה אינטנסיבי. כמעט "הרמתי ידיים". במספר ראיונות שהייתי הרגשתי שלא נוצרה "כימיה" ביני לבין המעסיק. כל הזמן ליוותה אותי הרגשה של כישלון.

איגור, מצטיין טכניון תואר שני באלקטרוניקה

לעינת.
קורה לפעמים בחיים שאתה מרגיש שאתה במבוי סתום, שאתה מודע לכך שישנה בעיה, אך אזלו לך כבר כל הרעיונות לפתרונה. אז מה עושים במקרים כאלה?
אני אישית נוהג להתייעץ עם האנשים הכי קרובים שלי, כי ראש אחד זה טוב, אך שניים עדיף (לא פלא כי לכל הדרקונים היו שלושה ראשים).

אבישי, מנהל פרויקטים בפיתוח תוכנה

לעינת,

למען האמת איני יודע מאין להתחיל, על מה להודות לך תחילה. נכון שמועמד מתקבל לעבודה או לתפקיד שבו הוא חושק על פי יכולותיו כאשר הוא במבחן מול מועמדים אחרים, אך ללא צל של ספק העזרה שקיבלתי ממך, ההכוונה, הייעוץ, התמיכה, הליווי הצמוד, הניסיון הרב שאת מביאה איתך לא רק שעזרו אלא השפיעו בצורה ניכרת על קבלת התפקיד שאליו ייחלתי זה זמן רב ולא זו אלא אף בחברה בינלאומית מהמובילות בתחומה.

אורן, רס"ן בעבר ומנהל מכירות בהווה

הגעתי לעינת במקרה, בתקופה בה חיפשתי את הכיוון המקצועי שלי בחיים, לאחר שרות רב שנים בצבא בתפקידי הנדסה בעיקר.
הרגשתי שאני מתאים ל"משהו" אחר...לא ידעתי להגדיר בדיוק....

דן, מהנדס תוכנה בכיר

לפני הפגישות עם עינת, הגעתי למעין מבוי סתום. זה התחיל בזה שהייתי מאוד מאוכזב ממקום העבודה הנוכחי והמשיך בזה שלא הצלחתי להחליט לגבי סוג מקום העבודה שמתאים לי, או במילים אחרות איך לא להתאכזב שוב ממקום העבודה.

אביטל, בודקת תוכנה

עינת המדהימה!!!

האמת שהגעתי אליך ממש במקרה (או שלא, אין מקרה בעולם..)
זה התחיל לאחר שעזבתי את עבודתי ב"ריטליקס" ,התחלתי לחפש עבודה, התראיינתי בכמה מקומות עבודה אך לא היתה הצעה רלוונטית.

אושיק כהן, תעשיה, ניהול ומערכות מידע

עינת,
הרגשתי תקוע מבחינת קריירה, היה לי תפקיד טוב בחברה גדולה ומוכרת אבל הבנתי שאני לא נמצא בדרך שמובילה לתפקידי ניהול בכירים, ידעתי שאני לא במקום שאני מרגיש בו נוח מבחינת היכולות שלי ובוודאי לא השאיפות שלי.