הכנה מקצועית לראיון משאבי אנוש בהייטק

בחברות הייטק הליכי הגיוס מורכבים ממספר סוגי ראיונות. הסוג הראשון הינו ראיון מקצועי טכני הבודק התאמה מקצועית לתפקיד ונערך על ידי עמית בכיר או מנהל ישיר. זאת בעוד שהריאיון השני או השלישי נערך על ידי משאבי אנוש ובודק התאמת אישיות המרואיין לסביבת הארגון וצרכיו, לקבוצה או לצוות, למנהל ולעמיתים. אם אתם חושבים שהראיון של משאבי אנוש הינו רק פרוצדורה בירוקרטית פשוטה, הרי שלא אחת מועמדים נופלים דווקא בראיון זה. עינת דורנפלד, אשר ראיינה מאות (שלא לומר אלפי) ראיונות משאבי אנוש כמנהלת גיוס וכמנהלת משאבי אנוש וקלטה במהלך הקריירה גם כן מאות עובדים, תספק לכם הכנה לראיון משאבי אנוש הייטק, הכנה מדויקת, הכי אמיתית, מהשטח, הכנה שמביאה לכם את כל הסודות והשיקולים של "מאחורי הקלעים". כך תהיו מוכנים באופן המיטבי, אשר יעלה בשיעור ניכר לא רק את סיכויי קבלתכם למשרה המתאימה לכם, אלא גם את שכרכם.. כן! כן! כי שכר מקסימלי בתפקיד קשור קשר הדוק לכל תהליך הראיונות שעברתם בחברה, למיצוב שעשיתם לעצמכם, למסר שהשארתם...אה ולא רק, כי עינת דורנפלד מלווה אתכם גם במו"מ על ההצעה ופה היא עושה הבדל רציני עבורכם, ודואגת לעזור לכם להעלות את שכרכם למקסימום האפשרי למקצוע לתפקיד ואף לחברה..

אז איך מתכוננים לראיון עבודה?

עזבתם את מקום העבודה? שלחתם קורות חיים וכעת עומדת בפניכם שורה של ראיונות עבודה? רוצים לדעת כיצד להתכונן לראיון עבודה? כדאי שתצרו קשר עם משרדה של עינת דורנפלד המתמחה בניהול קריירה, יעוץ תעסוקתי והכנה לראיונות עבודה. השירות ניתן באופן מקצועי ויסודי, מותאם אישית לכם ולתפקידים שעבורם אתם מתראיינים.

אז איך להתכונן לראיון עבודה בהי-טק

הוזמנת לראיון עבודה חשוב בחברת הייטק שחפצת-

אז איך לעבור אותו ובכללי איך להתכונן לראיון עבודה בחברת הייטק?

הצורך בשינוי קריירה בגיל 50

מאחורי הרצון לעשות שינוי קריירה בגיל 50+ יש הרבה סיבות, גורמים ומניעים. במשרד ייעוץ קרירה של עינת דורנפלד יסייעו לכם להבין מהן הסיבות האמתיות לשינוי המבוקש, אשר לא אחת מכתיבות אם השינוי באמת נכון, ואיך לבצעו על הצד הנכון והמוצלח ביותר עבורכם.

שינוי קריירה בגיל 45 על הצד המוצלח ביותר

אם בעבר המקצוע אותו למדתם באקדמיה ליווה אתכם כל החיים, הרי שבימינו המצב שונה לחלוטין ולא מעט אנשים בוחרים שינוי קריירה בגיל 45 ומעלה. יחד עם זאת מדובר במהלך לא פשוט אשר הצלחתו תלויה בביצועו באופן נכון ומדויק. בכדי להבטיח את הצלחת המהלך וביצועו באופן כמה שיותר חלק ונטול מהמורות, מומלץ לפנות למשרד ייעוץ קריירה מנוסה ומוערך של עינת דורנפלד, המספק הכוונה מקצועית בתחום עם שיטות מתקדמות מותאמות אישית לכל אחד.