נעים להכיר, עינת דורנפלד

 

einatמומחית בתחומי משאבי אנוש וקריירה כבר לא מעט שנים (יותר מ-20 אבל מי סופר..) עוסקת בפועל בעולם ניהול משאבי האנוש, בהיבט הרחב, בהייטק, בקמעונאות ובתעשייה. הקמתי וניהלתי משאבי אנוש בחברות הייטק ובסטרטאפים, ראיינתי מאות מועמדים ואת חלקם גייסתי לארגונים בהם עבדתי. איתרתי טאלנטים, הובלתי תהליכי גיוס מקצה לקצה כולל משא ומתן וחתימה על חוזה עבודה. פיתחתי שיטה ייחודית ועוצמתית המורכבת משלבים מובנים ומיועדת לשגר אותך, במיטבך, אל התפקיד הבא. שיטה שעושה שינוי משמעותי, שהוכיחה את עצמה, על פיה אני מלמדת, מדריכה ומאמנת אותך כיצד להתראיין, להציג את עצמך ולהעביר את המסר שלך בראיונות עבודה. מכוונת לקראת שינויי קריירה, פותחת בפניך אפשרויות חדשות, עומדת לצידך ומלווה בנחישות, במחוייבות ובאהבה עד להשגת המטרה- להתקבל לתפקיד שנכון לך.

היית רוצה לעבור לתפקיד חדש?
בעזרת הנסיון שצברתי בעשרות רבות של השמות וגיוסים מוצלחים אכין אותך לראיון עבודה, אשדרג אותך, אייעץ לך ואאמן אותך להיות במיטבך ולהתראיין בקלות בטבעיות.  ייעצתי למנהלים בכירים, למהנדסי פיתוח ולמנהלים בטכנולוגיה, למנהלי שיווק ומכירות בזירה הבינלאומית ולאנשי כספים. אוכל לייעץ ולסייע גם לך!
גם בתקופה של בין עבודות, תחושת מיצוי או צמצומים, חשוב לדעת שחיפוש עבודה יכול להיות חוויה נעימה וחיובית, ולא חייב לטמון בחובו תסכול או סבל. ייעוץ יקצר לך את החיפוש ויהפוך אותו לאפקטיבי, ממוקד ובעיקר עם תוצאות! לפני הצעד הראשון בקריירה, במעברי תפקידים, לקראת קידום, מינוי או מכרז, מנהלים בשלים או מועמדים צעירים, בכירים שהחזקתם במשרות חלומיות, שווה לכם לבוא להתייעץ! 

עבדתי עם מנהלים בארגונים בנושאים של יחסי עבודה, פתרתי מחלוקות, שימרתי עובדי מפתח, מדדתי את הדופק, חקרתי תופעות ארגוניות, מצאתי פתרונות והוצאתי מהבוץ. עסקתי בפיתוח עובדים ובהדרכה, בניתי נהלים, יזמתי והובלתי תהליכי שיפור ארגוניים שתרמו להעלאת המוטיבציה והתרומה של העובדים ולחסכון מערכתי. לכם המנהלים בארגונים ובסטרטאפים ללא מחלקת משאבי אנוש, מציעה שרות של ניהול משאבי אנוש באאוטסורסינג. אתם תמשיכו ותעסקו במה שאתם מומחים ואוהבים לעשות, בפיתוח, במכירות ובניהול, ותשאירו את תחום משאבי האנוש והגיוס בידיים מקצועיות. תחסכו משאבים וזמן יקר ותגיעו לתוצאות איכותיות.

ואם שאלתם על השכלה, בוגרת אוניברסיטת ת"א בסוציולוגיה ופסיכולוגיה, לימודי תואר שני בחוג ללימודי עבודה.